Kontroluj warunki i wykorzystanie
umów kilkoma kliknięciami

Mondo umożliwia ewidencjonowanie umów, przypisywanie do nich urządzeń, firm, zleceń oraz dokumentów kosztowych. System sprawdzi też za Ciebie okres obowiązywania umowy i zaalarmuje o zbliżającym się końcu jej trwania.

Umowy serwisowe, zakupu, dzierżawy, użyczenia

Czytelny podział według rodzaju umowy, sprawia że nie musisz się zastanawiać na jakie usługi została zawarta dana umowa, a ich wyszukiwanie jest bardzo proste. Narzędzia filtracji pozwalają wyszukać umowę wg wielu kryteriów.

Podział na umowy kwotowe, ryczałtowe, mieszane

Mondo skategoryzuje umowy według sposobu ich rozliczania. System za Ciebie zajmie się podliczaniem kosztów i pozwoli określić stopień wykorzystania danej umowy.

Proste rozliczanie umów, nawet na kilkaset pozycji

W Mondo widzisz, czy dane urządzenie podlega pod umowę, a koszty które generuje są od niej automatycznie odejmowane. Narzędzia służące do tego zostały zaprojektowane tak, aby łatwo było obsługiwać duże umowy, obejmujące setki pozycji.

Umowy ze stronami finansującymi

Mondo umożliwia ewidencjonowanie oraz rozliczanie finansowania pochodzącego ze źródeł zewnętrznych, jak np. pochodzących ze środków unijnych, inwestora oraz innych.

Aneksy do umów

Umowy to rzecz, która potrafi się wielokrotnie zmieniać. Z naszym systemem możesz kontrolować i śledzić wszystkie te zmiany i mieć zawsze wygodny dostęp do aktualnych danych.

Podpinanie załączników

Do każdej umowy można podpiąć wersję elektroniczną, skan, albo jakikolwiek inny dokument w postaci pliku.

Chcesz przejść na najwyższy poziom zarządzania?

Dołącz do grona ekspertów zarządzania majątkiem z systemem IN.Mondo