System który zawsze Cię wspiera

Mondo wspomaga pracowników technicznych w zakresie terminowości wykonywania przeglądów, umożliwia zarządzanie zadaniami – naprawami, przeglądami, diagnozami – ale również oferuje znaczną ilość rozwiązań funkcjonalnych związanych z obsługą umów serwisowych, rozliczenia kosztów i innych.

Korzyści z wdrożenia systemu CMMS Mondo

Poznaj 12 najważniejszych korzyści z wdrożenia systemu CMMS / EAM / FM

Zmniejszenie liczby awarii i przestojów

Zaplanuj i monitoruj pełny program konserwacji obiektów i urządzeń, system z wyprzedzeniem poinformuje Cię o planowanych czynnościach okresowych.

Redukcja kosztów serwisu i utrzymania

Skróć przestoje, eliminuj awarie i oszczędzaj pieniądze. Wybieraj tylko te firmy serwisowe z których usług byłeś na prawdę zadowolony.

Optymalizacja czasu
pracy zespołu

Planuj, ustalaj priorytety i przypisuj zlecenia bezpośrednio do pracownika odpowiedzialnego za realizację danego zadania.

Zapewnienie
bezpieczeństwa pracy

Stały monitoring czynności okresowych na urządzeniach i obiektach pozwoli podnieść poziom bezpieczeństwa pracy Twoich pracowników.

Wsparcie we wdrażaniu norm i innowacji

Wszystkie dokumenty w jednym miejscu, jasny podział ról, uprawnień i obowiązków. Mondo wspomoże Cię we wdrażaniu nowych standardów i rozwiązań.

Szybki wgląd
we wszelkie potrzebne dane

Nie trać czasu na przeglądanie nieczytelnych arkuszy kalkulacyjnych i szukanie w segregatorach ważnych umów. W Mondo znajdziesz wszystko czego szukasz.

Wsparcie w podejmowaniu
decyzji managerskich

Analizuj wydatki oraz zlecenia pracy, dzięki rozbudowanemu modułowi raportów łatwiej znajdziesz miejsca, które generują problemy oraz rozwiązania, które pomogą uniknąc ich w przyszłości.

Organizacja pracy
zespołu

Zarządzaj i kontroluj prace zlecone zespołom utrzymania ruchu/ konserwacji. Od dziś każdy dokładnie wie co musi zrobić i ile ma na to czasu.

Budowa nowoczesnego
wizerunku wśród personelu

Wykorzystywanie profesjonalnego oprogramowania do zarządzania, pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy wśród obecnych i potencjalnych pracowników

Usprawniona komunikacja
wewnątrz organizacji

Nie musisz dłużej wysyłać informacji mailowo lub dzwonić w celu koordynacji Twoich pracowników, całą komunikację możesz przenieść do Mondo.

Ułatwienie pracy
zdalnej w czasach pandemii

Praca zdalna – brak dostępu do papierowych dokumentów i trudniejsza komunikacja z zespołem? Dzięki Mondo zapomnisz, że miałeś kiedyś takie problemy.

Szybsze wdrażanie
nowych pracowników

Nie musisz się dłużej obawiać, że odejście jednej “kompetentnej” osoby spowoduje chaos i brak dostępu do informacji pozostałych. Wdrożenie nowego pracownika nigdy nie było prostsze.

Chcesz przejść na najwyższy poziom zarządzania?

Dołącz do grona ekspertów zarządzania majątkiem z systemem IN.Mondo